Paslanmaz ve Karbon Çelik Boru Hatları

Baztaş Mühendislik LTD. ŞTİ. Kurulduğu günden beri paslanmaz ve karbon çelik proses borularının imalatı ve saha montajı işlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda Uluslar arası faaliyet gösteren Cargill-Fruktoz fabrikasının process borularıın imalat montajı, Suriye-National Sugar Rafinery fabrikasının proses borularının imalatı ve monjaj süpervizörlüğü, USA-Louisiana Sugar Refinery fabrikasının karbon çelik proses borularının imalatı gibi önemli projeleri başarı ile gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra firmamız Türkiye’de faaliyet gösteren bir Kafkas,Uludağ,Tamek,Tat, Coca Cola gibi gıda sanayinin can damarı firmalar ile ve Tofaş, Valeo gibi otomotiv alanında öne çıkan birçok firma ile boru imalatı ve montajı alanında başarılı ve karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği içerisindedir.

Baztaş Mühendislik Ltd. Şti. Orhangazi sanayi bölgesinde 1280 m2 kapalı alan ve 480 m2 açık alana sahip imalat atölyesi ile bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü imalat işlerinizi rahatlıkla karşılayabilecek teknik bilgi, konusunda deneyimli eleman ve gelişen teknolojiye göre sürekli yenilenen ekipmanlara sahiptir.

 

Öncelikle müşteri memnuniyetini ve kaliteli iş yapmayı ilke edinen Baztaş Mühendislik Ltd. Şti. Boru hatlarının imalatı ve saha uygulamaları konusunda her zaman sizlerin hizmetindedir.

25. YIL

Paslanmaz ve Karbon Çelik Boru Hatları - BAZTAŞ
Hızla gelişen teknolojiye uyum sağlayıp gelişime katkıda bulunarak, konusunda " en iyi olma " amacıyla ; kaliteli, güvenilir, ekonomik ve müşteri odaklı hizmet ilkelerini görev kabul eden firmamız , 1996 yılından beri fabrika montajları konusundaki çalışmalarını geliştirerek sürdürmektedir.
paslanmaz-ve-karbon-celik-boru-hatlari-anahtar-kelimeler